Takhle je to prostě se mnou, když vidím zlo, poznám ho a nezajímají mě kulatý razítka. A proto jsem tak dlouho sám, protože když vidím úřední papír na to, že ženská, kterou miluju je špatná, pokusy vysvětlit jí, že to není pravda vztah prostě ukončí.

A tak lidé, kteří tyto věci cítí, žijí bez partnerů, sami. No to by tak hrálo, aby si dvojice ještě uvědomily, že se můžou systému vzepřít že? Mohly by pak ještě přijít na to, že ve dvojici mají tu schopnost stokrát větší a to se nesmí stát, přijdeš na to proč?

Víc k tomu nemám, co říct. Nenaštvala jsi mě, vyděsila jsi mě. Ty zákony a pravidla tady jsou a když se v nich naučíš chodit, vyhneš se problémům, ale takhle to funguje ve vězení a to není svět, který bych chtěl předat svým potomkům.

Neříkám, že je dobrý říci všem s kulatými razítky, že jsou nemorální hovada, ale když odcházíš odněkud, kde ti to, že jsi blbá, řeknou, být si vědom toho, že to je nemorální i když to schválili.

Se stejným vědomím spaluju v práci desítky litrů nafty každý den. Živí mě to, ale je to zlo, tak to bylo, je a bude. Už jenom z toho titulu, že to je jeden z důvodů rostoucích cen nafty, který platíš i ty, abys mohla pracovat a živit děti. A neříkej prosímtě, že na to nemám důkazy. Na to, co cítíš srdcem je nepotřebuješ.

A kulatý razítko je tady hlavně proto, aby lidé, kteří umějí cítit srdcem drželi hubu. A já jsem sám proto, že před osobou, kterou miluju ji držet neumím, protože ji považuju za…………svého partnera, člověka který stojí na mé straně a já stojím na jeho straně.