Pasák teď použil slovní spojení které používá výhradně moje kolegyně v na privátu na Vinohradech, nikdo jiný ne a to cca 5 minut po tom co jsem mu poslala mail z pracovní schránky, poprvé. Co si o tom myslíš?

K čemu mu to je, já ji stejně nemám ráda. Koupím si úplně novou sim, číslo nedám vůbec nikomu a jdu za tou právnivkou. Ta jim to všechno vezme, prý umí zařídit stejna životní úroveň, jak je dano zákonem.
Práci neřeším, končím. Nebudu riskovat co jim ten psychopat nakecal, ta kolegyně je strašně slaba, asi nejvíc co jsem poznala. Ok, je to psychopat, strejda mě varoval. Navíc ví co píšu na facebooku, a další věci. Tak buď to hackuje ale spíš mu někdo donasi. Nejspíš se k těm lidem dostává a pomlouvá mě.


No fakt, prostě ví spoustu věcí a vždycky to nějak prokecne. Leci si pak na mě komplexy asi některý lidí, nevím kdo se s ním paktuje jiná holka z privátu na Žižkově. Ale jestli ví co si píšeme na chatu v práci který je tajný, tak to už je vrchol. Buď to hacknul a nebo ta kolegyně, je fakt divná. Strašně submisivni