Vystrčili prdele holky a chtějí další klienty, ale ty staré blokují – prý je nechtějí, rada jedné druhé (Albertov 2021):

Výměnou simky, nezískáš čísla z jiné fyzické simky. To je softwarová záležitost daného čipu, ne operátora. Aha..zjistila jsem to až pak že to číslo nemám. Psala jsem ji aspoň mejl a nereaguje. Je u te holčičky, mám o ne strach. Doktori ji nejdřív nevěřili a posílali na psychiatrii ale nakonec se to zjistilo že je vážně nemocné miminko a umírá. Je na tom strašně.

Některý studentky na privátu sou chytrý – IT specialistiky

Kurvičky za 500 Kč, Praha

Já tu tvoji simku neměla, ta zůstala u tebe, ale já tam měla plno klientů na tom starým privátu na Malý straně – samý hodný chlapce, za 500, co měli na vystříkání 6,5 minuty a pak padej. . Došlo jen k ukončení té služby. Ale mě to čísla už neukazuje žádný.

Zkusím to ještě nějak, většinu čísel mám v tom druhém telefonu ale tohle zrovna ne… škoda… Teď se s ní nemůžu spojit a pomoct – chtěla jsem jí u nás na privátu zařídit místo, Adriana vypadla…. kouřila jim bez gumy a anál nabízela taky bez gumy, kráva. Ale aspoň ten mejl no. Asi nechce mluvit, je s ní zavřená doma s tou dcerou. A čeká až umře za rok já bych zešílela. Asi jo. Vypadala blbě no, strašný. Já málem brečela když mi ji ukazovala ale jak mi to dva roky zakazují pořád pasákem a tak bulet tak jsem nebrečela.