Kurvička nikoliv v Kalifornii ale před ukrajinským panelákem.

To, že sem tady na nic takovýho nenarazil, ještě neznamená, že to neexistuje – bordely tu na maloměstě jsou, ale je nutný hledat. Navštěvují je takový skupiny jsou skoro vždy ukrytý pod něčím, co je všem na očích. Už jsi slyšel o háji jménem B. G. v Kalifornii? Navíc tyhle rituální akce se dějou po celým světě a sahají do nejvyšší společnosti, takže vyšetřovat to je o hubu ať máš jakýkoliv postavení.

Symbolika bordelu v Ústí

Spousta lidí tady v Ústí, co to sledujou tvrdí, že to kryje ještě další mnohem závažnější věci. Ty už poznáš podle symboliky a když je taková symbolika i na něčem tak veřejným, jako jsou peníze, tak už to není tak konspirační teorie, jak to na první pohled vypadá. Tím se uzavírá kruh a není před tím úniku. Ty si to uvědomuješ ale ostatní kolem tebe ne a mají potřebu ti to vytloukat z hlavy.

Studentky na privátech

A jak se pokusíš něčeho dovolat a postupuješ výš a výš na úřední místa (třeba ten náš slavnej magistrát a naposledy bourané domy České besedy), kde se chovají velmi podivně. To, co jsi řekl najednou ví lidé, který vůbec neznáš, že chodíš na privát za studentkama. Objevujou se nevysvětlitelný sankce, k nimž ti ochotně poskytnou vysvětlení i ti nejbližší. Mnohem později (když už to nemáš komu říct) zjistíš, že jsi ty měl pravdu, třeba i ze zákona, který jsi neznal.

Úřady a úřednice na sex

To všechno jsou podle mě příznaky, že se tady něco takovýho děje a úřednice si po bordelech přidělávají po nocích taky. Jak těch pár lidí, který tady ovlivňujou úplně všechno (a boty vsadím, že i to, co ti řeknou na těch úřadech) přišlo ke svý moci a penězům? Myslíš, že jim to někdo dal dobrovolně? Navíc podívej se na minulost některých supeboháčů, v jejich životě nastala určitá (nemalá) množina náhod, která je dostala tam, kde jsou. Nebo to nebyly náhody?

Úřednice prcají na privátech normálně

Ony přeci sami mají plnou hubu toho, že to dokázali ,,holýma rukama“ a to projevem a stylem, že o tom rozumnej člověk silně pochybuje. Kdo by to chtěl dokazovat, když takové věci dle uznávaných vědeckých modelů neexistují.

Sex právo úřednic

Na druhou stranu Frauke P. jsem viděl říkat, že na základě nepotvrzených teorií vznikají zákony (například o vytápění) který porušujou ústavní práva občanů na soukromí a úřednice (20 – 40, i ty tlusté – i když ty méně) udělají cokoliv, aby udržely svá teplá uměle vytvořená pracovní místečka a ještě si po nocích zašoustali za peníze od podnikatelů, který zase přes den na daních ždímou po úřadech. Statistika mluví v tom smyslu, že jsou pouze jediné dvě sociální kasty, kde starej, anebo manžel anebo jak chceš podoporuje svou starou / manželku aby za prachy prcala domů nosila co nejvíce. Jsou to úřednice a cikánky – tam tyhle partnerský symbiozy fungují dokonale.

Rusky mluvící kurvičky

Mimochodem, hrnou se nám sem teď kvanta Ukrajinek vychcanejch, a ty mimo práce pros stát, nalezly snad už všude. Jsou ty kurvy vychcaný ukrajinský: v právních kancelářích, vidíš je na reklamách realitních kanceláří, jsou snad úplně všude – ale češtinu neovládají nikdy dokonale. Ony nikdy nevstřebají ten náš českej kulturní šoustací model. Jsou to jen zlatokopecké vychcané nevěstky. O bordelech snad ani mluvit nemusím, tam jsou od devadesátek a jejich plná Evropa.