Včera jsem byl po té korespondenci s tebou tak rozklepaný vzteky, že jsem v depu málem přejel dozorce, takže naši debatu považuji za ukončenou. Nedám se zavřít do kriminálu jen proto, že ty něco nechápeš. Myslím, že jsem se navysvětloval dost a styděl jsem se za to, že trpím úchylkama jen proto, že ženský nemaj na některý zásadní věci v životě odvahu taky dost. Jediný, co jste kdy dokázalli, je říct, že nechápete, co říkám a nebo se mi smát. A mě to stačilo.

Volání s kurvou do Prahy a zpět za 5,50

Mimochodem, když jsme si volali naposledy, říkala jsi, že jsem ,,něco vykládal“. Tys kromě jinýho vykládala, že bych mohl jinou ženskou požádat, aby se mnou souložila a přitom jsme se dívali na video s velkýma prsama. Ty bys něco takovýho pro mě udělala? Řečnická otázka, protože i můj orgán v tom má takový bordel, že už ho prsa příliš nevzrušují, mám to rozkopaný a nefunguje mi to. Jsem na nic a proč?

Erekce chybí – na privátu rozhodně ne

Protože lidi kolem mě nemají odvahu. Nebudu ztrácet čas s takovými věcmi, už jsem ho ztratil dost. Dnes je slunovrat, budu s Emmou nocovat pod Ortelem v autě a zítra jedu do Boleslavi balit ženský, protože tady mě nesnášejí už od pohledu a má to neskutečný dopady na to, co ze mě z chlapa zbylo. 11.6., když se mnou jel Hugo do těch Lovosic mi v Lípě přímo ze stanoviště sbalil ženskou. Je mi fakt líto, ale čekat na to, až si vyřešíš city k někomu, kdo žádné nemá, to nedělám poprvé a už dělat nebudu, protože velmi dobře vím, jak to dopadne.

Jak si domluvit ženskou v bordelu

Aby se taky podívala, jak s vámi Hugo jedná? A poučila se o tom, kam jako ženská patří? Počkej chvíli, rozmyslím si to…. no vlastně, když to v budoucnu bude brát jinak než to dnes určitá skupina lidí vnucuje ostatním, bude za stejnýho ufouna, jako jsem teď já, žejo. Takže bych se vlastně měl zamyslet nad sebou v čem svý dceři bráním a měl bych přicupitat, když to někdo z vás řekne. To…..je……grandiózní. A prosímtě, co bys chtěla, abych ti na to odpověděl?

Dceru do night, ne – leda holku ze silnice a dítě nechat spát na zadní sedačce:
Jinak já si zvládnu bavit dceru i bez vás, nepotřebuju k tomu nikoho, protože po určitých událostech o nichž jsem ti již několikrát vyprávěl z otce mezi mnou a Emmou nezbylo nic a na někoho, kdo si myslí, že jsme tu od toho, abychom se oddávalli jeho debilním teoriím a nápadům se můžeme zvysoka vykašlat. Teď mi asi řekneš, že mi zaručuješ, že u toho Hugo nebude, ale to se fakt na mě nezlob, za těch pár měsíců, co jsem si myslel, že tě znám důvěrněji, jsem pochopil, že když se ten člověk rozhodne, vyšperkovat ti obydlí samopalem, zabrání tomu jen ten, kdo rozhodne za tebe a to já nikdy nebudu. Takže shrnuto a podtrženo na dotaz, zda by se tvý děti mohly vidět s tím mým, jsi si odpověděla už předtím a asi tak úplně nechápu, proč se mě ptáš teď?

Kvůli lidem nemám erekci – co s tím?

Mě je úplně jedno, co si myslíš, přečti si komu chceš, co chceš. Díky lidem, jako jsi ty, jsem půlku života věřil, že se mí rodiče rozvedli proto, že jsem je zlobil. Pokud chceš všude tvrdit, že příčinou některých věci v tvým životě je nějaká moje paranoia, tak si posluž. Nebudeš ani první, ani poslední. V krátkým vztahu, který proběhl mezi náma jsem nerozhodl absolutně o ničem a ještě jsem musel vysvětlovat, co se ve mě děje, aniž by mě kdokoliv věnoval pozornost. Tvářit se ale, že se ode mě vysvětlení čeká, to vám šlo na jedničku.

Holka ty se díváš akorát na to, jak svým dětem ukážeš, co jsem za zlýho člověka. Nevadí mi to, dokážu s tím žít, i když jsem na to nevypadal. Jestli si myslíš, že víš, co se ve mě děje, tak to akorát lžeš sama sobě, přestože jsi mi kdysi odkývala, že v tom (že by si člověk v první řadě neměl lhát) mám pravdu. To mluví za vše.
Ty se pořád kasáš, co jsi si od chlapů zažila, ale ten tvůj kumčoft ti nemlátí děti, ten se k nim chová dobře. A co se týče Huga, tak aby bylo jasno, o tebe jsem se začal zajímat až na jeho opakovanou výzvu. I před tím jsem velmi dobře viděl, jak se o něho staráš, jako vlastní matka. Chodila jsi mu prát, on nebyl tvůj přítel, byl jedním z tvých dětí, kromě toho, že se ti doma roztahoval a měl akorát mraky chytrejch keců. A já matku nepotřebuju, hledám ženskou, která mi bude rovná.

City na privát netahejte

Co se mých citů týče, o nich se sice vyjadřuješ, ale nevíš o nich a o jiných problémech, co řeším naprosto nic. Těch pár dní, co jsme se neviděli, jsem bulel jako dítě. Vedl jsem vlak mezi Lípou a Srním rychlostí 110 km za hodinu, vlak v němž bylo přes 200 lidí a vážil víc než 100 tun, na trati, kterou ještě ani pořádně neznám, protože na ní začínám a ani sem neviděl na cestu přes slzy, nezodpvídal jsem za 3 děti, ale víc než 200 LIDÍ. A kdybych něco prosral a vysypal tu hromadu železa do pole u trati při tý rychlosti, určitě by mi nehrozilo špatný sestavení jídelníčku. Zavřeli by mi do kriminálu i to dítě, kdybych to nepřežil.

Nejvíc jsem řval, když jsem Emmičce říkal, co se stalo a ty mi teď tvrdíš, že se mám sebrat a jít s ní k tobě a dívat se na všechno, jako by se nic nestalo? Po 17 letech samoty, kdy jsem se znovu zamiloval a hned nato jste mě vymetli, jako smetí. Ptal se mě někdo na to, co cítím? Akorát o tom máte výroky, jako bych byl povinnej je respektovat a cítit, jak řeknete.

To máš pravdu, že jsem plnej nenávisti, protože se mi vlastně dostalo téhož, jako v jiných takových vztazích, který jsem prodělal za těch 17 let. Schytal jsem to akorát za někoho, komu nikdy nevmeteš do ksichtu, že tě má za podřízenej odpad jako ostatní ženský.

A tak je to pořád dokola a fakt je mi jedno, co na to téma ještě sdělíš, protože činy proběhly v mě velmi známém pořadí a nejenže mě nenechaly na pochybách o tom, že jsem zase posloužil jako boxovací pytel, ale zcela vyloučil možnost, že bys ty nevěděla co děláš.

Kolik toho ponížení ještě budu muset prožít, než ty budeš spokojená sama se sebou a budeš se moci opět podívat do zrcadla a říci si, že jsi bezúhonná bytost? (jako by někdy někomu z vás na tom záleželo) Co se Huga týče, on si tohle nevyřešil za celých 30 let. Bývalá mi kvůli tomu musela zmlátit Emmu před nosem a fotrova druhá manželka se do mě navážela s jeho tichým souhlasem víc než 30 let a mý matce stačí říct, že všechno je v pohodě, že já jsem debil, který nic nechápe.