S kurvou ze salonu chodí do butiků a marketů s outlety a kupuje jí, co ona žádá (a je schopen kvůli tomu jet až „na služební cestu“ na Ukrajinu nebo do Polska). Hodná ženuška si doma sní v tichosti svůj submisivní sen o dominantovi, který ve skutečnosti líže boty kurvě někde v převlékací kabince.

No bohužel útrapy ve formě nenaplněné lásky, neustálé práce a ponižování ze strany těch, kteří jak tu rodinu, tak i tu lásku měli a to, že většina vztahů (tak jednou do roka) proběhla přesně takhle chvilku a pak si to rozmyslela, jako by moje city nebyly nic.

Sado-maso útrapy

A pro chlapa tohle útrapy jsou (rád bych viděl jedinýho, který by tohle vydržel 17 let, ale najdeš je v historii například v řeholních celibátech a jejich životní zkušenosti s rychlým stárnutím a bolestivými problémy s pohlavními orgány – někteří svou potřebu lásky řešili homosexualitou a dali tak vzniku podhoubí neskutečným zběsilostem, které dnes vyústily do tzv. genderové revoluce).

Andropausa zamilovance

Pro chlapa tyhle útrapy vrcholí tím, že vstupuje do tzv. andropauzy. Příroda jej již na nic nepotřebuje, protože netvoří v lásce a nikdo se ho neptá, jestli k tomu dostal příležitost. Myslím, že v minulosti jsem dost dokázal, že po té lásce na privátu v Praze toužím a ty sama jsi viděla, že některým lidem jsem neskutečně pro smích (to o čem mluvíš je rodina a láska nejenom k muži, ale i k dětem a ta bohužel nejde mezi lidmi, kteří tě neberou vážně provozovat, možná stále nechápeš, že mluvím o tomtéž jako ty).