Tato kurva si pravidelně nechává od chlapíků v parku lízat boty – manželka může jen závidět a smutně koukat doma do kamen.

Ani netuší, že slouží někomu, kdo o tu válku tady moc stojí. Hlavně že dostane
To o čem mluvíš se mě děje 17 let – chodím za ní 17 let a manželka nic neví. Je to stále dokola, vzplanu láskou a pak se dozvím, ,že si to rozmyslela, jako by ta moje láska nebyla skutečná.

Zamilovaný kumčoft

Jak o něčem takovém začnu někde mluvit, okamžitě mne upozorňují na to, že nemám ani ponětí, co to je, co je rodina, protože jsem ji nikdy neměl. Když už k tomu konečně došlo, nalezla do ní taková banda šmejdů, který neměli problém tě napadnout fyzicky před dítětem, nebo ti ho před očima zmlátit. A bývalá se k nim okamžitě bez rozmýšlení přidala.

Vypsání se manželce – co si o ní vlastně myslí

Říkáš, že jsi přišla o právo být sama sebou? Kdo ti ho vzal? (tedy bez urážky, taky to z tebe cítím a dost mi to vadilo právě kvůli dětem, nedokázal jsem si totiž představit, že by takhle někdo zacházel s mými rodiči přede mnou, proto jsem se ti snažil pomáhat a chodit kolem tebe emočně po špičkách a jít ti z cesty, když jakkoliv překážím v utužování rodinných vztahů, to, co jsem viděl u tebe nezasáhlo jen mou duši muže, ale i duši dítěte) A když jsem se pokoušel nějak to formulovat hrozně tě to rozčilovalo a pořád jsi opakovala, že jsi svéprávná (snad si doufám nemyslíš, že bych tě rozčiloval pro zábavu) a tak s faktem, že chodím 17 let na priváty, si nalož jak uznáš sama za vhodné.