Tak, oproti mým metodám, které ty (ne já) nazýváš pokusy o nějakou vědu, tady máš realitu, a jestli si kamaráde myslíš, že to sem nedorazí, tak to bys možná měl myslet znovu. A úplně nejtrefnější definice, kterou lze použít, je, že svým chováním k ženám pomáháš připravit půdu pro to, že se tohle hnutí zažehne i tady. Ale když ti byly málo moje celoživotní snahy o vyjednávání a vysvětlování, třeba víc porozumíš jejich metodám.

Víš co by se mi fakt líbilo, kdyby ses objevil mezi nima a pokoušel ses jim vysvětlit, jako mě, že jsou masochisti. Hele až tu budou, že to zkusíš viď? Kvůli mě, já bych moc chtěl vidět, jakej jsem idiot, až odložej zbraně a pochcípaj motory aut, aby ti řekli, že se omlouvají a že jsou taky idioti. Moc rád bych to viděl. Jenže tebe v tu chvíli uvidím akorát utíkat. Nakonec tvá obvinění jsou typickým zrcadlem, které si o mě nastavuješ sám, protože ty utíkáš už dlouho a velmi dlouho používáš mě, aby ses ujistil, že vše je v pořádku.

Tak se ujišťuj, zjišťuj a dívej se , jak se ty tvý vědecký metody založený na dogmatech vymyšlených církvema jen a pouze k tomu, aby si pár vyvolenejch vrzlo a ty ses jen díval a chtěl-li to co oni tak jsi si takhle ubližoval, dívej se, jak se rozpadají v prach a přijdou takový otázky jako ,,proč jsi nezaložil rodinu?“ ,,Ty jsi snad vyrostl v inkubátoru?“ ,,A trhliny v tvých teoriích zacpeš penězi, nebo zlatem?“ ,,Jsou lidi kteří se pokoušejí papírové peníze vařit, protože umírají hlady a to tě čeká chlapče, protože jsi přijal systém i s řízenou opozicí a ten systém vznikal tisíce let, zatímco ty plánuješ útěk jak dlouho?

Myslíš, že jsi našel díru, kterou utečeš?“ Tohle všechno přijde a já se jen budu dívat na lidi, který mě tvrdili, že prostě MUSÍM dát na jejich rady. Aby bylo jasno, od tohoto okamžiku, přijde řeč na ženský, obracím se a končím diskusi, naprostej nezájem, protože v masochistických sklonech, z nichž mě obviňuješ si ve zostřený podobě libuješ sám a ještě způsobem, který bude mít takové negativní dopady na společnost.

Jo, abych nezapomněl, ve skutečnosti žádnou odpověď nečekám a ani nechci protože tohle není diskuse, ale můj poslední návrh, aby sis konečně některý otázky položil a pokusil si na ně odpovědět sám. Jak to uděláš, mě absolutně nezajímá (myslím, že jsem toho v životě navysvětloval dost) protože já se hodlám zbytek života věnovat těm tvým ,,levičáckým výmluvám“ aniž bych měl potřebu poslouchat tvé pravičácké výmluvy, ale to je jedno, i kdyby to byl třeba přednes Máje, tak já už to poslouchat nebudu.