Jo, ale savo účinkuje naprosto jinak a některý rituály se v minulosti používaly právě proto, že účinkovaly mnohem pomaleji, než jedy. Navíc, většinou si vařím sám a to, co uvaří ona jíme všichni. Toho bych si všiml, protože jsem si zvykl mít oči všude a na co nevidím, to nežeru nebo nepoužívám. Zapomněl jsi, že žiju na maloměstě?

Nezajebe si on

Tady se mě pokouší podvést a ojebat každej koho potkám. Třeba i za volantem. Dobře víš, že když tě v Lípě staví policie, je to většinou proto, že nechytili závodníka, co jel před tebou. Posledně se mě pokoušeli u kostela mrdat za to, že od Banhofu ještě svítí zelená a z Pražský už jsou auta dávno v křižovatce.

Stará prostitutka

Jak sem řekl, že tam ta zelená byla, tak sklapli a odjeli, protože vědí, že by to neuhádali a naštěstí nejsem žádná známá firma. Skoro nikdo tu o mě nic neví, a to je do jistý míry moje výhoda, kterou teď výrazně omezili, tím, že svou agendou zpracovali moji starou – poté, co jsem jí vytáhnul z hnoje na privátu, kde dělala 40 kumčoftů denně. Ale ta je jen oblbnutá, nic jinýho.

Zábava na privátech i mimo

Zato vůbec bych se nedivil, kdyby se tady scházely nějaký tajný skupiny a provozovaly tady černokněžnický rituály. Nebylo by to poprvý. Krytí by na to měli perfektní, tupá policie, úřady, výkendový zábavní projevy obyvatel hraničící svým rozsahem s průmyslovými měřítky (včetně těch tvých privátů). Kdyby tady kdokoliv na takovou skupinu narazil, jedno jak připravenej (nahrávací technikou, nebo přáteli, s nimiž je dohodnutej, že zavolají prezidenta, kdyby se nevrátil) nemá šanci se tady čímkoliv prokousat a jak to zkusí, pohřbí ho to.

Archeologie sexu

Skončí s olověným náhrdelníkem zalitej v betonu některý z těch rezidencí stavěných na ,,Bonitní půdě“. Tam by to měli rozbořit a začít výkopovou archeologii. To by čuměli. Nedělám si vůbec žádný iluze. Taky nejsem úplný dřevo, co se týče mimosmyslovýho vnímání. Divil by ses, kde všude tady cítím mrazení v zádech a polejvá mě ledovej pot.

Cigára a sex

Vycházkový trasy na cigáro a pivo vedou totiž mimo město výlučně kolem takových staveb. A lidi v nich jsou tak znecitlivělý, že nemaj problém tam bydlet. Je to jako když někdo někoho zabije a zakope si ho na zahradě, taky ho ve většině případů nestraší, až teprve následující nájemníky. Až tohle město zpustne, bude tu ještě větší sranda než na tom kopci v noci. Mimo Prahu a v okolí, nemám problém sebrat se při noční a jít do lesa. Procházet se tam a klidně tam i přenocovat bude-li dost teplo.