Asi jsem opravdu totální debil, že si dávám takto věci dohromady. Možná, že to je vše jinak. Ale přijde mi, že v drtivé většině případů matka odloží dítě protože N E M Á P E N Í Z E na to aby o něj mohla v klidu pečovat a proto je nucena přetrhnout pouto, které by mělo být to nejsvětější a nejnedotknutelnější, jelikož z něho pocházíme jeden každý z nás a jde šlapat na privát do Prahy.

Privát nebo bordel Berlin

Nemusí to být nutně Praha, může to být třeba bordel v Berlíně, pak asi nechápu (nejspíš jsem opravdu regulérní idiot) co kurva doprdele na babyboxu dělá logo komerční banky. To už tam rovnou můžou dát logo sdružení exekutorů.

Ano

Copak ty lidi mají problém se svým pudem sebezáchovy? Dělá nám to kultura(no merci, jsem debil, nemám ponětí, jak kultura funguje). Dělá nám to školství (no merci, ano jsem debil, nemám ponětí jak školství funguje, sice jsem jím prošel, ale nepatřím mezi ty vyvolený, co zvládnou dvacet piv denně a zřejmě i chcát dovedou líp než já a kurvy mají každý večer), zdravotnictví, zábavní průmysl a bůhví, co ještě (no merci, jsem debil, nevím nic a vše je tady pro dobro nás všech).

Exekuce

Nejspíš jsou tady pro dobro nás všech i exekuce, po nichž svobodné matky osvobozené zábavním průmyslem od otců svých dětí, chodí to nejcennější, co mají odevzdávat do takzvaných babyboxů s logem instituce, od který si přeci ,,nemusely půjčovat“. Jasně, nic nevím, jsem úplnej debil. Ostatní, nejspíš narozdíl ode mne mají neochvějnou jistotu, že je vše v pořádku.

RTM

Což je obdivuhodný, Protože takovou jistotu neměli ani dinosauři před šedesáti pěti milióny let při pohledu na světla na obloze. Já už nemám slov. Ráno sem si byl venku na schodech vypít svou denní dávku nealko sajrajtu a vykouřit si cigaretu. Okamžitě jsem se poblil. Ale to byla procházka růžovým sadem při východu slunce proti tomu, co prožívám při pohledu na tyhle dvě fotky a na to co jsem před chvílí zahlédl ve zprávách na kanále RTM.