Antone Pavloviči, máš v sobě tolik nenávisti, agresivity a chováš se, jako by všichni ostatní, i tvojí blízcí, měli trpět za to, co tobě se stalo, bez ohledu na to, jestli se na tebe dopustili čehokoliv špatného. Máš v sobě moc nevyřešených otázek. Oháníš se penězi, jménem, zázemím a v obyčejnech situacích postrádáš jakoukoliv slušnost a respekt. A do tohoto zmatku chceš přivést dítě. Mysli si třeba, že budu volit Zemana, abych tě nasrala. Klidně. Je mi to jedno. Když nepoznáš sám, s kým jednat a nejednat jako s kusem hadru, je to fuk. Řídit se heslem, kdo nejde se mnou, jde proti mě, je nebezpečná myšlenka a ne snaha o debatu. 

To jsem zvědavá….

🤣

….leda bys ho vytáhnul od Arschlochských drben…ti vědí i číslo mejch bot….s k čemu ho chceš vždyť volat můžeš i přes Messenger

Už jsem na tebe našla lepší definici jsi „Sběratel Trofejí“….a já nechci být tvoje další „trofej“… další čárka v seznamu ..ano asi máš teď 14 žen ale vsadím se že jsi žádnou doopravdy nemiloval….není umění mít moc milenek umění je mít jednu a tu věrně milovat až do smrti…..mě už tyhle „hry“ na lásku nebaví …mám ráda samotu….to je aspoň důstojný…..lidi jsou zlí a prolhaní…já mám smůlu že k sobě přitahují ty zlý…

Myslím to v dobrém….najdi si jinou „trofej“…mě když někdo ublíží špatně to nesu….psát si můžem …vídat tě mohu taky …ale to je tak všechno….nemohu za to že ti ženský ublížily…a že s nima teď jednaš jako s kusem hadru…já ti neublížila a ublížit nechci…jsem jiná než ostatní…mám ráda svůj svět svou samotu svůj klid….a ty jsi stejně „neukotvitelný“……nic mi nedlužíš ..nikam do čajovny nechci kdykoliv tam mohu jít i sama …ráda zas s něčím pomohu ….(myslím jako to s těmi panáčky nebo tak něco)….

Do čajovny stejně nechci ….ráda ti pomohu po umělecké stránce …ale to je všechno….je mi jasné že jsem urazila tvou ješitnost…a že nejsi asi zvyklý na to aby tě ženský odmítaly ale já nejsem jako všechny ženský….jsem snílek chci si žít ve svý fantazii ….a tvořit…..a píšu ti že do čajovny ani nikam jinam s tebou nepůjdu ani nepojedu nedám se koupit….vím že shoda jména v tom článku cos mi poslal není nàhodná a děsí mě to a zároveň mi to otevřelo oči…ten popis na tebe dokonale sedí….