Mám pocit, že sem nezabral, ale asi jo. A těžko mi někdo vysvětlí, proč, když se pokouším zabrat mám pocit, jako bych byl ve stresu. Takový pocity má člověk třeba při útoku voodoo. Rozhodně bych měl být při dlouhodobý spánkový deprivaci schopnej kdykoliv zabrat a né zažívat pořád dokola tohle. Navíc proč v noci normálně spím, a přes den to najednou nejde, když to tři neděle zpátky šlo. A v Boleslavi jsem naprosto v pohodě. Mám už pocit, jako bych tam byl doma. Všechny ty divný virózy a záseky organismu, pokaždý, když sem prodělal hádku s manželkou. Tolik náhod najednou? Nevěřím. Koukal sem, že jsi volal asi před třičtvrtě hodinou. Jsem připravenej, ale před hodinou mi volala Martina. Nebyl jsem schopen vysvětlit jí, na co sem přišel. Takový zásadní věci. A mě se tak pletou myšlenky, že nedám dohromady ani hovno. A Martina je expertka na tyhle věci. Ten přívěšek, jsem si dělal podle ní. Jak mi volala, nebyl jsem schopen jí vysvětlit na co jsem přišel. Moje nová platební karta, několik dní jsem hledal zapojení RFID čipu. A potom numerologický symboly na bankovkách po celým světě. A to, že naše česká země je chráněná silnými duchy, jak to tvrdí i amazonští šamani. Ti silní duchové jsou na těch penězích, ti nejsilnější. Nejslavnější osobnosti českých dějin. Spolu se všemi těmi symboly vycházejícími z nejčernějších kultů historie. To sakra vypadá jako proklínací rituály z woodoo. Je možný, že naše slavná kotlina žádnou ochranu nemá a nejhůř dopadnou ti, co na ni budou spoléhat. Vstávaj mi z toho vlasy hrůzou na hlavě. Ať už tomu někdo věří nebo ne, vládnou nám lidi, co podle toho jedou. Naimplementovali nám to do života tak, že není možný se před tím schovat. Asi mi z toho mrdne.

Když takovou ženu bereš jen jako ženskou, je to fraška ale když ji bereš vážně, dokážete všechno. Třeba Olga není vyčůraná, jen chtěla, aby ses usadil. Co já vím, třeba taková Pavlína se tváří podobně, ale je úplně mimo. Když sem s ní naposledy mluvil, připadal sem si jako Jarda Dušek v rozhovoru s Drtinovou. Ty vole, zasekal jsi mi můj historickej ENIAC. Už tady nepustím ani freecell.

V night si nadělává do kalhot

Teď mi explodovalo dvacet elektronek. Budu to muset vytáhnout ze zásuvky abych nevyrazil pojistky v celý čtvrti. To se můžu těšit, až si pustím wi-fi v mobilu, míň bych si do kalhot nadělal, kdybych ho na pultě s drahýma hodinkama rozmlátil kladivem.