Včera jsem byl po té korespondenci s tebou tak rozklepaný vzteky, že jsem v depu málem přejel šlapku, takže naši debatu považuji za ukončenou. Nedám se zavřít do kriminálu jen proto, že ty něco nechápeš, že já ti za sex platit už nebudu.

Stud a Night cluby

Myslím, že jsem se navysvětloval dost a styděl jsem se za to, že trpím úchylkama jen proto, že ženský v bordelech nemaj na některý zásadní věci v životě odvahu taky dost. Jediný, co jste kdy dokázalli, je říct, že nechápete, co říkám a nebo se mi smát. A mě to stačilo.

Sex a kakání

Mimochodem, když jsme si volali naposledy, říkala jsi, že jsem ,,něco vykakal“. Tys kromě jinýho vykládala, že bych mohl jinou ženskou požádat, aby se mnou souložila a přitom jsme se dívali na video s velkýma prsama.

Služby na privátech extras

Ty bys něco takovýho pro mě udělala (třeba 2000 Kč)? Řečnická otázka, protože i můj orgán v tom má takový bordel, že už ho prsa příliš nevzrušují, mám to rozkopaný a nefunguje mi to. Jsem na nic a proč? Protože lidi kolem mě nemají odvahu. Nebudu ztrácet čas s takovými věcmi, už jsem ho ztratil dost.

Masturbant naturalistický

Dnes je slunovrat, budu s Paulou Wild ve vidu nocovat pod Ortelem v autě a zítra jedu do Boleslavi balit ženský, protože tady mě nesnášejí už od pohledu a má to neskutečný dopady na to, co ze mě z chlapa zbylo. 11.6., když se mnou jel Hugo do těch Lovosic mi v Lípě přímo ze stanoviště sbalil ženskou. Je mi fakt líto, ale čekat na to, až si vyřešíš city k někomu, kdo žádné nemá, to nedělám poprvé a už dělat nebudu, protože velmi dobře vím, jak to dopadne.