Aby se taky podívala, jak s vámi Hugo jedná? A poučila se o tom, kam jako ženská patří? Počkej chvíli, rozmyslím si to…. no vlastně, když to v budoucnu bude brát jinak než to dnes určitá skupina lidí vnucuje ostatním, bude za stejnýho ufouna, jako jsem teď já, žejo. Takže bych se vlastně měl zamyslet nad sebou v čem svý dceři bráním a měl bych přicupitat, když to někdo z vás řekne. To…..je……grandiózní. A prosímtě, co bys chtěla, abych ti na to odpověděl?
Jinak já si zvládnu bavit dceru i bez vás, nepotřebuju k tomu nikoho, protože po určitých událostech o nichž jsem ti již několikrát vyprávěl z otce mezi mnou a Emmou nezbylo nic a na někoho, kdo si myslí, že jsme tu od toho, abychom se oddávalli jeho debilním teoriím a nápadům se můžeme zvysoka vykašlat. Teď mi asi řekneš, že mi zaručuješ, že u toho Hugo nebude, ale to se fakt na mě nezlob, za těch pár měsíců, co jsem si myslel, že tě znám důvěrněji, jsem pochopil, že když se ten člověk rozhodne, vyšperkovat ti obydlí samopalem, zabrání tomu jen ten, kdo rozhodne za tebe a to já nikdy nebudu. Takže shrnuto a podtrženo na dotaz, zda by se tvý děti mohly vidět s tím mým, jsi si odpověděla už předtím a asi tak úplně nechápu, proč se mě ptáš teď?
Mě je úplně jedno, co si myslíš, přečti si komu chceš, co chceš. Díky lidem, jako jsi ty, jsem půlku života věřil, že se mí rodiče rozvedli proto, že jsem je zlobil. Pokud chceš všude tvrdit, že příčinou některých věci v tvým životě je nějaká moje paranoia, tak si posluž. Nebudeš ani první, ani poslední. V krátkým vztahu, který proběhl mezi náma jsem nerozhodl absolutně o ničem a ještě jsem musel vysvětlovat, co se ve mě děje, aniž by mě kdokoliv věnoval pozornost. Tvářit se ale, že se ode mě vysvětlení čeká, to vám šlo na jedničku.