Šlapky se točí zády ke kameře, nechtějí aby je poznal někdo z rodiny. Běžná populace tuto profesi dnes nepřipouští, ale zato se ke kurvičkám připouštějí samečci s plnými peněženkami a úplně sami. Manželky jen smutně koukají na tuhle podívanou – pokud kdy dostanou šance, ji zahlédnout.

Chápu, že musíš bojovat. Taky mi to není cizí. K čemu je ale samurajovi zocelenému v bitvách milující partnerka, když na ní v důsledku vyzkouší meč, když nechápe, že vyzkoušet jej může stejně dobře na balíku sena.

Sex na privátu

To, jak jsme mluvili naposledy nebyl žádný tvůj názor. Byla to reakce na to, že jsem se v tobě dotkl něčeho citlivého. Ty chceš být sama a jediný tvůj život je sex na privátu, ale budeš-li to dělat takhle dál, budeš mít těch citlivějších strun stále víc, budeš mít stále ostřejší lokty, až okolo sebe vyčistíš prostor a budeš opravdu sama.

Já jsem stále sám ale na privát nikdy

Říká ti to člověk, který byl sám celý život (nebavila se s ním ani jeho rodina, všichni propadli tomu fetiši s názvem ,,ostré lokty“ a tomu mýtu, že to díky ostrým loktům budou dobře spát. A nakonec to v důsledku odnesl jen ten, co v ostré lokty nevěří. Nikdy se to nedotklo toho, kdo víru v ostré lokty způsobil, NIKDY.