Tyhle rumunský holky u cest, dokážou pinďoura zvednout, kdejakému řidiči – stačí se jen podívat, šlápnou na brzdu „bocca e figa“

Samozřejmě, proto ti osud do cesty poslal mě, máš přijít na to, jak tu chemii zažehnout a zbořit dogmata kolem skutečné lásky. Ale musí to být se vším, ne jenom část toho poznání, to je nejen tobě nanic.

Problémy s erekcí

Proto mám problémy s erekcí (když mi ho holka kouří, dobrý, ale jak ho do ní strčím, tak mi zvadne), když nejsem sám, to je úkol pro tebe, protože jsi o něj požádala svůj osud, který ti sám ukázal, že v těch vztazích je něco špatně, něco, co se účelově vyhýbá jakémukoliv pokusu o definici, která by byla prvním krokem k nápravě….těch vztahů samozřejmě.

Úchylky

Velkou část toho úkolu jsem vyřešil sám. Nevidím ale vše, protože nejsem žena. Ale chtít po mě akademický důkazy toho, co cítím, to je jako kdyby ti někdo postavil hrad z písku a tys ho zbořila. Jak chceš dokázat, že se ti částečně podařilo vyléčit úchylku, bez chemie a dalších berliček?

Certifikát na sex

Není na to certifikát a tak to oficiálně nejde, stejně jako léčit rakovinu. Jestli chceš certifikovaný důkazy, tak na to zapomeň. Nebyla bys poslední, komu je systém účelově rozcupoval a vyrazil z ruky. Máš to zkoušet bez certifikace, nic takovýho jako důkazy o tom, že to jde zažehnout nejsou o to se postarali už v dobách Lomonosova.