Prasata, mě nechají o hladu… Ano, sám si podříznul větev… ať se vzdá peněz nebo mě, nemůže říkat u rozvodu já nic nemám a přitom chtít jeho. Buď přizná peníze a bude konkurenceschopný nebo se vzdá mě a zůstanou mu potěšení jen s konkurentkami v Praze 2.

Jen sex na privátu

Kolik myslíš že mám dát tomu druhému právníkovi? Musím zítra na schůzku kde bude i Pasák, strašný… asi mě bude chtít zase zhroutit přede všema. Je na to nějaký osvícený postup, ze přijmeš nějakýho delikventa, ale to já hrát neumím. Já umím jen sex na privátu 🙁

Sado maso

Furt chce nějaký autority, jako abych ho mrskala bičem – a pomlouvá mě, když to nedělám – ale ať si uvědomí že mě vychoval pasák, a ty jsou přísný, prostě stejný v posteli a stejný i doma. Já BDSM dělám jen někdy a když říkám někdy, tak tím myslím, jen někdy. To jim podvazuju koule a oni mi lížou anální dírku.

Orál za 3 kila

I tak jsem byla od mala na Václaváku – tam jsem hulila cizicům v podchodu za 3 kila… teď jsem viděla tenhle týden toho tenisového trenéra z Podolí a je to furt samý – chtěl za mnou na privát a ptal se, kdy otevřu nějaký privát v Podolí u bazénu, aby to prý neměl daleko. Prostě mrdat, tvrdě mě chtěl. To by se Kokot posral vidět to takhle… tak co na mě machruje? A co může chtít za autoritu? Co to pořád mele…? Já nevím co chce – má mě 20 x za měsíc, a neplatí. Tak co !