Když počkáš, třeba jej skutečně najdeš, nebo ti spadne na hlavu jako tři oříšky pro Popelku.

Kdo do hajzlu jste, že takhle chcete rozhodovat o mých citech, aniž byste měli nějaké povědomí o těch vlastních?

Teď vlastně stojím před tribunálam, který se rozhoduje o tom, zda mi bude odpuštěno. Odpuštěno něco, co jsem nezpůsobil vědomně. Dokonalé!!! Jako v nějaké debilní realityšou v níž se rozhoduje o tom, zda postoupím do vyššího kola (Promiň, ale nemáš ten správný účes synu a nejsi dost nadšený z cukrového rauše, který tady všichni vzýváme).

Po vzoru západní kultury tady vznikají dokonce skupiny žen, které tvoří onen tribunál na každého chlapa s nímž se setkají. A protože jde o to, že by s ním měla mít jedna z nich vztah a ostatní by mu záviděly, tak se nakonec shodnou na tom, že jeho největší chyba je, že nosí koule a ptáka.

Seberou mu veškerou sebedůvěru, která se odrazí na jeho schopnosti fyzicky milovat a pošlou jej do světa hledat další takovou skupinu. To proto naše poslední setkání bylo korunováno náhlými problémy udržet erekci. Nejcitlivější část na mě je zrovna ten pták a ten už bohužel zjistil, že ukončuješ vztah a snaží se mě varovat.

Stojím před tvým tribunálem a co se týče očekávání jeho verdiktu, ale problém spočívá v tom, že před ním nestojím poprvé, a proto pro něj mám už jen tohle.