H., jsem tvůj osobní policista – tvůj osobní kontrolor, který bude pozorovat nepřetržitě několik dní tvé závadné chování. pokud výsledky nebudou dobré, podám na tebe hlášení u vrchního velitele a uvrhneme tě do žaláře, který postavíme v lindavských jeskyních přímo tobě na míru.
Dalo by se říci, že Š. Š. dnes odmlouvala a nechtěla jít na hřbitov pozdravit mrtvoly. Mrtvoly se na Š. zlobí.
Jen se nevymlouvej. Kotník tě nebolel. Bolela tě jen kůže a tak si dělala kůži línou. Doma sis nechtěla vzít podkolenky a chtěla si hrát jen tablet. V lese si se pak bála.
Pozorovala jsem tě celou dobu. Vykazovala si známky náladovosti. Sice si s Gustou chtěla jít do jeskyně ale nechtěla si svého bratra políbit na rozloučenou.
Pak jsme šli do lesa a já jsem pro tebe měla připravené překvapení. To překvapení se jmenovalo stezka posrání. Ty si se nechtěla posrat a to se mi nelíbilo.
Tak jsem na tebe v tom lese čekala marně. To znamená, že do toho lesa musíš jít zítra znovu a musíš mě hledat. Budeš mě hledat, dokud mě nenajdeš.
A až mě najdeš, tak teprve potom se můžeme zkamarádit.
Š. Š., dokud mě v tom lese nenajdeš, nepůjdeš do školy. Tvá osobní učitelka, tvá třídní učitelka Eva Jurčáková, to jsem já.
Teď se zase vrátím k tomu H. velice zlobivému H. Ten H., ten se mi dnes skutečně nelíbil. Dost často tam pišťěl jako malé prasátko. Teprve, když po Gustovi mohl házet kameny, byl spokojený. To se mi vůbec nelíbí. Tvůj osobní policista a dozorce Rameš.
Kapitán Rameš sídlí naproti ve vile a právě se kouká na tebe.
…………….
Z., musím si s tebou vážně promluvit. H. dnes zlobil – velmi zlobil. H. musí dostat drezůru a trénink. Musí chodit do jeskyní každý den sám. Musíme ho tam vysílat a musí sám sbírat jablka a nosit je domů po kylech v batohu.
Honza se právě navečeřel. Společně se Š. v totálně ignorantském duchu se vyprdli na zábavu, co pro ně dělám a šli se věnovat té blbosti SPONGEBOB !!
Nesnáším SPONGEBOBA, je to pro mě konkurence.